AVUKAT GİRİŞİ

BURSA BAROSU
2019-2020 DÖNEMİ STAJ EĞİTİM PROGRAMI
A GRUBU
EĞİTİM YERİ : Bursa Baroevi (Pazartesi) ve Uluyol Adalet Sarayı Konferans Salonu (Cuma) 

 

STAJYERLER

SIRA
SİCİL NO
ADI
SOYADI
1
3978
TÜRKAN
HAMİT
2
3979
BURAK
YALÇIN
3
3980
MERYEM
ÖZÇİÇEK
4
3981
ŞULE
KARAGÖZ
5
3982
MESUDE
FİLİZLİ
6
3983
ENES
ORUÇ
7
3984
EMRE
TÜRK
8
3985
EMRE
GÜN
9
3986
BERKEHAN
SAYAR
10
3987
ECE
KULA
11
3989
RÜMEYSA
KÖROĞLU
12
3990
SEDANUR
AKIN
13
3993
ÇETİN TUĞBERK
GÜRCAN
14
3994
NESLİŞAH
SAKAR
15
3995
BERNA
AKSOY
16
3997
MUHAMMET HASAN
TAŞOVA
17
3998
EZGİ
ÇELİK
18
3999
EMİR YAHYA
KAHRAMAN
19
4001
AHMET FURKAN
ERGİN
20
4002
ÇEŞMİNAZ
MUSA
21
4003
BURAK
KAYABAŞ
22
4004
YASİR CİHAT
YALIN
23
4005
FERHAT
SEÇMEK
24
4006
NUR BANU
GÜNAY
25
4007
ADEM CAN
KOÇ
26
4010
İSHAK
YAĞIZ
27
4011
MERVE
BEYHAN
28
4014
BUKET
ÇERİ
29
4015
SONAT
KARATAŞ
30
4016
FATMA MERVE
SARI
31
4018
BAHADIRCAN
MAHMUTOĞLU
32
4019
BARIŞ
AYDIN
33
4020
HAVVA
AYDAN
34
4021
DAMLA
BUYRUK
35
4022
MAHMUT KEMAL
BİLGİN
36
4023
HALİL
ÇIVGIN
37
4024
SALİHA
ÇAKMAK
38
4025
ABDULLAH CİHAT
ÇATALKAYA
39
4026
FEVZİYE
KANAT
40
4027
GİZEM
ATALAY
41
4028
TUĞÇE HİLAL
KARA
42
4029
EREN
GÜVERCİN
43
4030
HALİL İBRAHİM
UYGUR
44
4031
MUSTAFA
ATA
45
4032
ARİF
GÜLİPEK
46
4033
FURKAN
AYDIN
47
4034
TUBA
ÖGE
48
4035
YILDIZ
TUNÇ
49
4036
YASİR ALİHAN
KAYA
50
4037
BEYZA
İLİK
51
4038
FERHAT
SÖYLER
52
4039
SEDA
ULUSOY
53
4040
RANA NUR
SİDİM
54
4041
MUSA YİĞİT
UZ
55
4042
OĞUZHAN
ŞAHİN
56
4043
HASAN HABİP
ALBAYRAK
57
4044
İKRAM
SAKA
58
4045
BİLGEHAN
MÜJDECİ
59
4046
ENES
ARSLAN
60
4047
EZGİ
ŞAHİN
61
4048
EMİRHAN
KAYAN
62
4049
EDANUR
ŞAHİN
63
4050
BURAK
ÇEVİK
64
4051
ÖMER FARUK
HAVUZ
65
4052
ZEYNEP SENA
İLMEN
66
4053
EDA
ALTINOK
67
4054
ZEHRA
AVŞAR
68
4055
SEDA
ÇAL
69
4056
MEHMET FATİH
EMİRCAN
70
4057
MEHMET
GÜLŞEN
71
4058
NURULLAH
KARAKAYA
72
4059
FATİH MEHMET
KOCABEY
73
4061
BÜŞRA RANA
KULAKSIZ
74
4062
GİZEM
KÜNBİ
75
4063
NESLİHAN
ORTAKCI
76
4064
ÖMER RIDVAN
ÖRÜCÜ
77
4065
ABDURRAHMAN
ŞAHİN
78
4067
DAMLA
ŞENTÜRK
79
4068
AYSU
SEZER
80
4069
YASEMİN
ÖZÇIRAK
81
4070
SEYİT KAMİL
ÖZDEMİRLİ
82
4071
NESRİN
SADIÇ
83
4072
KÜBRANUR
YAMEN
84
4073
SEDANUR
YİĞİT
85
4074
ÖMER
YILDIRAN
86
4075
EBRU
YILDIZ
87
4076
MERT
YILDIZ
88
4077
ONUR
TEPECİK
89
4078
UMUT
TAŞDEMİR
90
4079
MUHAMMET
KAYGUSUZ
91
4080
MUHAMMED ATA
GÖKTAŞ
92
4081
BURAK
ÖZPARMAKSIZ
93
4082
YASİN
ÇİLTAŞ
94
4083
ABDULLAH
OKUR
95
4084
ZAHİDE NUR
TÜMEN
96
4085
ZEYNEP
ULUCA
97
4086
SAMİ
ÜNEN
98
4087
ONUR
KARTUM
99
4088
ŞEYMA
ŞAHİN
100
4089
SILA MERVE
TEKİN
101
4090
NURBANU
SÜREN
102
4091
SEMİHA
YENİNCİ

 

DERS PROGRAMI

EĞİTİM YERİ : Bursa Baroevi (Pazartesi) ve Uluyol Adalet sarayı Konferans Salonu (Cuma) 

 

TARİH SAAT KONU OKUTMAN

06 Ocak 2020 Pazartesi

14:00

Açılış (BAOB Salon)

 

13 Ocak 2020 Pazartesi

14:00-15:50

Boşanma Davaları ve Ailenin Korunması Hk. Kanun

Av. Nevin PALACIOĞLU CANBAZ

13 Ocak 2020 Pazartesi

16:00-17:50

Mal Rejimleri

Av. Nezaket ALTUN

17 Ocak 2020 Cuma

14:00-15:50

Avukatın Hak ve Yükümlülükleri

Av. Şerafettin İRMİŞ

17 Ocak 2020 Cuma

16:00-16:50

Adli Yardım Servisi ve İşleyişi

Av. Aynur ÇİĞDEM ÜNEL

20 Ocak 2020 Pazartesi

14:00-15:50

İş Hukuku

Av. Esra AKÖZEK

20 Ocak 2020 Pazartesi

16:00-17:50

İş Hukuku

Av. Göksel ÖZERKAN

27 Ocak 2020 Pazartesi

14:00-14:50

Tüketici Hukuku

Av. Ali Rıza ATAER

27 Ocak 2020 Pazartesi

15:00-15:50

Marka ve Patent Hukuku

Av. Onur YAVUZ

27 Ocak 2020 Pazartesi

16:00-16:50

İcra ve İflas Uygulamaları

Av. Nazmi AĞKUŞ

27 Ocak 2020 Pazartesi

17:00-17:50

İcra ve İflas Uygulamaları

Av. Nazmi AĞKUŞ

31 Ocak 2020 Cuma

14:00-16:50

Staj ve Mesleğe Kabul (Staja kabul şartları)

Av. Zeki KAHRAMAN

03 Şubat 2020 Pazartesi

14:00-14:50

Spor Hukuku

Av. Akan DEMİR

03 Şubat 2020 Pazartesi

15:00-15:50

Kat Karşılığı İnşaat Sözleşmeleri

Av. İsmail İŞYAPAN

03 Şubat 2020 Pazartesi

16:00-16:50

Kat Mülkiyeti Hukuku

Av. Şerafettin GÖKALP

03 Şubat 2020 Pazartesi

17:00-17:50

Sigorta Hukuku

Av. Naci EMRE

07 Şubat 2020 Cuma

14:00-14:50

Meslektaşlarla İlişkiler

Av. Ali ARABACI

07 Şubat 2020 Cuma

15:00-15:50

Kurumlarla İlişkiler

Av. Ali ARABACI

07 Şubat 2020 Cuma

16:00-16:50

Avukatlık Sözleşmeleri (Avukatlık ücreti)

Av. Atila ATİK

10 Şubat 2020 Pazartesi

14:00-14:50

Kira ve Tahliye Davaları

Av. Olcay GÖÇÜM

10 Şubat 2020 Pazartesi

15:00-15:50

İdare Hukuku

Av. Eralp ATABEK

10 Şubat 2020 Pazartesi

16:00-16:50

Bilişim Hukuku

Av. Onur ÖZDİKER

10 Şubat 2020 Pazartesi

17:00-17:50

Ceza Hukuku

Av. Tayfun GÜNDOĞDU

14 Şubat 2020 Cuma

14:00-16:50

Avukatlık Meslek Kuralları

Av. Volkan YURTTAŞ

17 Şubat 2020 Pazartesi

14:00-15:50

Uygulamalı Ceza Usul Hukuku

Av. Murat ÖZDEMİR

17 Şubat 2020 Pazartesi

16:00-17:50

Uygulamalı Ceza Usul Hukuku

Av. Murat ÖZDEMİR

21 Şubat 2020 Cuma

14:00-15:50

AYM Başvuru Şart ve Usulü

Av. Murat ÖZDEMİR

24 Şubat 2020 Pazartesi

14:00-14:50

Sağlık Hukuku

Av. Nilgün BERK

24 Şubat 2020 Pazartesi

15:00-15:50

Sağlık Hukuku

Av. Arda AŞIK

24 Şubat 2020 Pazartesi

16:00-16:50

Şirketler Hukuku

Av. Şerafettin TİRYAKİ

24 Şubat 2020 Pazartesi

17:00-17:50

Tahkim Hukuku

Av. Bennar AYDOĞDU

28 Şubat 2020 Cuma

14:00-14:50

Diksiyon

Av. İzzet BOĞA

28 Şubat 2020 Cuma

15:00-16:50

Toplumsal Cinsiyet Eşitliği

Av. Özlem GÜRGEN ELDEM

06 Mart 2020 Cuma

14:00-14:50

Avukatın Ceza Sorumluluğu (Avukat hakkında soruşturma ve kovuşturma yönetimi)

Av. Mustafa KOÇ

06 Mart 2020 Cuma

15:00-15:50

Avukatın Hukuksal Sorumluluğu (İş sahibinin zararı, avukatın kusuru)

Av. Mustafa KOÇ

06 Mart 2020 Cuma

16:00-16:50

Avukatın Hukuksal Sorumluluğu (İş bitiminden sonraki sorumluluk)

Av. Mustafa KOÇ

09 Mart 2020 Pazartesi 14:00-15:50 Müzakere Teknikleri Av. Gonca GÜLÇİN
09 Mart 2020 Pazartesi 16:00-17:50 Arabuluculukta Taraf Vekilliği Av. Gonca GÜLÇİN

13 Mart 2010 Cuma

14:00-15:50

Disiplin Hukuku (Yargılamaya konu eylemler, Disiplin soruşturması ve kovuşturması, Disiplin cezaları ve itiraz usulü)

Av. Serap AKKUL

13 Mart 2010 Cuma 16:00-16:50 Tahkim Hukuku Av. Selin İlkiz Öztürk
20 Mart 2020 Cuma

14:00-15:50

UYAP Uygulamaları

Av. Mehmet TAKIM

20 Mart 2020 Cuma

16:00-16:50

CMK Servisi ve İşleyişi

Av. Seda SÜMER

27 Mart 2010 Cuma 14:00-15:50 Mali Hukuk Av. Ayça AKGÜN

27 Mart 2020 Cuma

16:00-16:50

KVKK

Av. Hulusi TIĞLIOĞLU

03 Nisan 2020 Cuma

14:00-15:50

5395 sy. Çocuk Koruma Kanunu

Av. Atakan ARAR

03 Nisan 2020 Cuma

16:00-17:50

Dijital Avukatlık

Av. Mehmet TAKIM