AVUKAT GİRİŞİ

Bursa Barosu Futbol Turnuvası'nda şampiyon ULUDAĞ


Bursa Barosu 15. Geleneksel Av. Rafet Canbaz Halı Saha Futbol Turnuvası'nda şampiyon Uludağ takımı oldu.

7 Nisan'da başlayan ve iki grupta 14 takımın mücadele ettiği turnuvaya, ramazan ayı nedeniyle ara verilmişti. Çekişmeli geçen maçlar sonunda final heyecanı bu akşam yaşandı. Odunluk Mahallesi'ndeki Wembley Halı Saha'da oynanan ikinci ve üçüncülük maçında Spartalılar ve Sui Generis takımları karşılaştı. Maçı Spartalılar kazandı ve turnuva üçüncüsü olarak kupa almaya hak kazandı. Maçtan hemen sonra üç ve dördüncülük kupalarını, turnuva organizasyonunu yapan Av. Özcan Çoraklı ile Bursa Barosu Başkan Yardımcısı Av. Metin Öztosun verdi.

Final heyecanı ise Uludağ ve Lawyerpool takımları arasında yaşandı. Rakibini 5-1 yenen Uludağ takımı, Bursa Barosu 15. Rafet Canbaz Halı Saha Futbol Turnuvası'nın şampiyonu oldu.

Kupa töreninde ise ikinci Lawyerpool'un kupasını ve futbolcuların madalyalarını Bursa Barosu Yönetim Kurulu Üyesi Av. Gonca Gülçin, şampiyon Uludağ takımının kupa ve futbolcuların madalyalarını da Bursa Barosu Başkan Yardımcısı Av. Metin Öztosun verdi. Av. Özcan Çoraklı da final maçının hakemi Süreyya Temel'e plaket verdi.