AVUKAT GİRİŞİ

BURSA BAROSU

2019-2020 DÖNEMİ STAJ EĞİTİM PROGRAMI

D GRUBU

EĞİTİM YERİ : Bursa Baroevi (Perşembe) ve BAM Konferans Salonu (Cuma)  

 

STAJYERLER

SIRA SİCİL  NO   ADI   SOYADI
1 4276 EZGİ BİLGİN
2 4277 CANAN DANACI
3 4279 VELİ ONUR BİÇİMLİ
4 4280 AHMET BAHADIR KAYĞUN
5 4281 TUBA ŞİMŞEK
6 4282 SERHAT KASIM
7 4283 ZEKİYE YAVAŞ
8 4284 ZEYNEP KORKMAZ
9 4285 ZELİHA PEŞTE
10 4286 NARİN MUTLU
11 4287 SEMANUR BETÜL YILDIRIM
12 4288 NAZLICAN BÜYÜK
13 4290 SELİNAY ŞENAY
14 4291 NURDAN DİNÇ
15 4292 MUSTAFA DİPLİ
16 4293 İPEK NAZ SOLMAZ
17 4294 FURKAN ÖZEN
18 4295 MUHAMMED SAİD BAŞPINAR
19 4296 HALİL KALE
20 4298 MERVE ADIYAMAN
21 4299 FURKAN ESER
22 4300 ALİ BULUT
23 4301 BUSE AKSU
24 4302 FEYZA KORKMAZ
25 4303 ENES PINARLI
26 4304 EMRE SANLI
27 4305 ÖMER FARUK TORUN
28 4306 TUGAY HATAY
29 4307 ŞAZİYE MEHMET LATİF
30 4308 ABDULLAH YUSUF ERDEN
31 4309 UMUT BARIŞ GEZEN
32 4310 MERT TAYLAN
33 4311 REYHAN GÜVELİ
34 4312 EBRU POLAT
35 4313 RÜMEYSA YAREN KOÇ
36 4314 MUHAMMET ALİ BOZKURT
37 4315 FIRAT GÜL
38 4316 BİLGENUR CENGİZ
39 4317 BEYZA BAHADUR
40 4318 BURAK ŞAHİNTÜRK
41 4319 BARIŞ ORUÇ
42 4320 ATİLLAHAN KARAGEDİK
43 4321 EBRU KAYA
44 4322 BÜŞRA YAMAN
45 4323 KORAY KESKİN
46 4324 ZEYNEP SEREN POLATER
47 4325 SERAY TERZİ
48 4326 SÜLEYMAN ÇAKMAK
49 4327 SANEM SARI
50 4328 ALEYNA KOYGUN
51 4329 OGÜN KAYA
52 4330 MUHAMMED MEHDİ AĞAOĞLU
53 4331 ESRA NUR DEMİR
54 4332 OĞUZHAN UYAR
55 4333 GAMZE PINARBAŞI
56 4334 EREN TÜRE
57 4335 NURULLAH ARDOĞAN
58 4336 CANSU ÖZTÜRK
59 4337 GİZEM KOCAMAN
60 4338 ŞEYMA GÜNHAN
61 4339 BÜŞRA YILMAZ
62 4340 ŞULE YENTUR
63 4341 DİLARA ERKOYUNCU
64 4342 KÜBRA AKALTUN
65 4343 ŞAZİYE DÖNER
66 4344 BETÜL ÇAM
67 4346 ALİ ALPEREN ALBAYRAK
68 4347 SEFA NUR ÖZTÜRK
69 4348 FÜRKAN BASRIK
70 4349 SEFA KARA
71 4350 TEVFİK ONUR DURAL
72 4351 SELMA TURAN
73 4352 HASAN GÜCÜK
74 4353 CEMRE BİRSU GEZER
75 4355 BARIŞ EREN
76 4357 NEVRA EVİN
77 4358 BAHADIR YILDIRIM
78 4359 MUSTAFA YASİR İNAN
79 4360 MUSTAFA BİLAL ERTÜRK
80 4361 ASLIHAN TUĞÇE GÜN
81 4362 MERVE GÖZDE KUŞ
82 4363 KADİR YAŞİN
83 4364 GÖKÇE KAYAPALI
84 4365 ELLEZ ÇAY
85 4366 ECEMNAZ AYGÜN
86 4367 EDA YÖRÜK
87 4368 ECE KAYAPALI
88 4369 SEDANUR GİTTİ
89 4370 DEVRİM BEYAZTAŞ
90 4371 CEMİLE ÇAĞLAR
91 4372 BATUHAN DEMİRBİLEK
92 4373 TUĞÇE YALIN
93 4374 KADİR BAYAR
94 4375 MUSTAFA DOĞAN
95 4376 İLAYDA ZEYNEP BAŞARAN
96 4377 HİLAL ÖĞRETEN
97 4379 EMİRHAN DEMİR
98 4380 MERT TİRYAKİ
99 4381 SAFİYE NUR CAN
100 4382 DENİZ SERBEST
101 4383 SÜHEYLA BOZKURT
102 4384 MİNE SARI
103 4388 UYGAR EKİCİ

 

DERS PROGRAMI

EĞİTİM YERİ : Bursa Baroevi (Perşembe) ve BAM Konferans Salonu (Cuma)

 

TARİH SAAT KONU OKUTMAN

06 Ocak 2020 Pazartesi

14:00

Açılış (BAOB Salon)

 

16 Ocak 2020 Perşembe

14:00-14:50

Sağlık Hukuku

Av. Nilgün BERK

16 Ocak 2020 Perşembe

15:00-15:50

Sağlık Hukuku

Av. Arda AŞIK

16 Ocak 2020 Perşembe

16:00-16:50

Şirketler Hukuku

Av. Şerafettin TİRYAKİ

16 Ocak 2020 Perşembe

17:00-17:50

Tahkim Hukuku

Av. Bennar AYDOĞDU

23 Ocak 2020 Perşembe

14:00-15:50

Uygulamalı Ceza Usul Hukuku

Av. Murat ÖZDEMİR

23 Ocak 2020 Perşembe

16:00-17:50

Uygulamalı Ceza Usul Hukuku

Av. Murat ÖZDEMİR

30 Ocak 2020 Perşembe

14:00-15:50

Boşanma Davaları ve Ailenin Korunması Hk. Kanun

Av. Nevin PALACIOĞLU CANBAZ

30 Ocak 2020 Perşembe

16:00-17:50

Mal Rejimleri

Av. Nezaket ALTUN

31 Ocak 2020 Cuma

14:00-16:50

Avukatlık Meslek Kuralları

Av. Volkan YURTTAŞ

06 Şubat 2020 Perşembe

14:00-15:50

İş Hukuku

Av. Esra AKÖZEK

06 Şubat 2020 Perşembe

16:00-17:50

İş Hukuku

Av. Göksel ÖZERKAN

07 Şubat 2020 Cuma

14:00-16:50

Staj ve Mesleğe Kabul (Staja kabul şartları)

Av. Zeki KAHRAMAN

13 Şubat 2020 Perşembe

14:00-14:50

Tüketici Hukuku

Av. Ali Rıza ATAER

13 Şubat 2020 Perşembe

15:00-15:50

Marka ve Patent Hukuku

Av. Onur YAVUZ

13 Şubat 2020 Perşembe

16:00-16:50

İcra ve İflas Uygulamaları

Av. Nazmi AĞKUŞ

13 Şubat 2020 Perşembe

17:00-17:50

İcra ve İflas Uygulamaları

Av. Nazmi AĞKUŞ

14 Şubat 2020 Cuma

14:00-14:50

Diksiyon

Av. İzzet BOĞA

14 Şubat 2020 Cuma

15:00-15:50

Toplumsal Cinsiyet Eşitliği

Av. Özlem GÜRGEN ELDEM

14 Şubat 2020 Cuma

16:00-16:50

Toplumsal Cinsiyet Eşitliği

Av. Özlem GÜRGEN ELDEM

20 Şubat 2020 Perşembe

14:00- 14:50

Bilişim Hukuku

Av. Onur ÖZDİKER

20 Şubat 2020 Perşembe

15:00-15:50

Kat Karşılığı İnşaat Sözleşmeleri

Av. İsmail İŞYAPAN

20 Şubat 2020 Perşembe

16:00-16:50

Kat Mülkiyeti Hukuku

Av. Şerafettin GÖKALP

20 Şubat 2020 Perşembe

17:00-17:50

Sigorta Hukuku

Av. Naci EMRE

21 Şubat 2020 Cuma

14:00-14:50

Avukatın Ceza Sorumluluğu (Avukat hakkında soruşturma ve kovuşturma yönetimi)

Av. Mustafa KOÇ

21 Şubat 2020 Cuma

15:00-15:50

Avukatın Hukuksal Sorumluluğu (İş sahibinin zararı, avukatın kusuru)

Av. Mustafa KOÇ

21 Şubat 2020 Cuma

16:00-16:50

Avukatın Hukuksal Sorumluluğu (İş bitiminden sonraki sorumluluk)

Av. Mustafa KOÇ

27 Şubat 2020 Perşembe

14:00-14:50

Kira ve Tahliye Davaları

Av. Olcay GÖÇÜM

27 Şubat 2020 Perşembe

15:00-15:50

İdare Hukuku

Av. Eralp ATABEK

27 Şubat 2020 Perşembe

16:00-16:50

Spor Hukuku

Av. Akan DEMİR

27 Şubat 2020 Perşembe

17:00-17:50

Ceza Hukuku

Av. Tayfun GÜNDOĞDU

28 Şubat 2020 Cuma

14:00-15:50

Mali Hukuk

Av. Ayça AKGÜN

28 Şubat 2020 Cuma

16:00-16:50

UYAP Uygulamaları

Av. Mehmet TAKIM

05 Mart 2020 Perşembe

12:00-13:50

Müzakere Teknikleri

Av. Gonca GÜLÇİN

05 Mart 2020 Perşembe

14:00-15:50

Arabuluculukta Taraf Vekilliği

Av. Gonca GÜLÇİN

06 Mart 2020 Cuma

14:00-15:50

Disiplin Hukuku (Disiplin cezaları ve itiraz usulü)

Av. Serap AKKUL

06 Mart 2020 Cuma

16:00-16:50

CMK Servisi ve İşleyişi

Av. Seda SÜMER

13 Mart 2010 Cuma

14:00-15:50

Dijital Avukatlık

Av. Mehmet TAKIM

13 Mart 2010 Cuma

16:00-16:50

KVKK

Av. Hulusi TIĞLIOĞLU

20 Mart 2020 Cuma

14:00-15:50

Avukatın Hak ve Yükümlülükleri

Av. Şerafettin İRMİŞ

20 Mart 2020 Cuma

16:00-16:50

5395 sy. Çocuk Koruma Kanunu

Av. Atakan ARAR

27 Mart 2020 Cuma

14:00-15:50

AYM Başvuru Şart ve Usulü

Av. Murat ÖZDEMİR

27 Mart 2020 Cuma

16:00-16:50

Adli Yardım Servisi ve İşleyişi

Av. Aynur ÇİĞDEM ÜNEL

03 Nisan 2020 Cuma

14:00-15:50

Kurumlarla İlişkiler

Av. Ali ARABACI

03 Nisan 2020 Cuma

16:00-16:50

Avukatlık Sözleşmeleri (Avukatlık ücreti)

Av. Atila ATİK