AVUKAT GİRİŞİ

BURSA BAROSU
2019-2020 DÖNEMİ STAJ EĞİTİM PROGRAMI
C GRUBU
EĞİTİM YERİ : Bursa Baroevi (Çarşamba) ve BAM Konferans Salonu (Cuma)

 

STAJYERLER

SIRA NO SİCİL  NO   ADI   SOYADI
1 4159 YUNUS ESER
2 4160 AHMET GÖK
3 4161 ŞENOL BARAN
4 4162 MERT ASLAN KOLAY
5 4163 ÖZLEM KABA
6 4164 SÜMEYYE ARSLAN
7 4165 SERDAR ÇAKIR
8 4166 SENEM ŞEN
9 4168 ÇAĞLA GÖNÜL
10 4170 FURKAN YAZICI
11 4171 MEHMET DİZDAR
12 4172 BURCU ELÜSTÜ
13 4173 ALPEREN KALEMCİ
14 4174 CENGİZ İÇLEK
15 4175 ALPER ŞİŞMAN
16 4176 AHMET FUAT SÜMENGEN
17 4177 EMRE FERHAN
18 4178 FEYZULLAH BARIŞ
19 4179 GÜL ECE BEŞEL
20 4180 BÜŞRA AYDIN
21 4181 NESLİHAN ACAR
22 4182 GAMZE YILMAZ
23 4183 ELİF ERDEMLİ
24 4184 ELİF BUSE ÖZDEMİR
25 4185 RAMAZAN ÇAKIR
26 4186 PINAR BAY
27 4187 İREMNAZ GÜNDÜZ
28 4188 MEHMET KAAN KARA
29 4189 BURAKCAN YEDEK
30 4190 RABİA KATI
31 4191 ŞEVKİ ÇAĞLAR CANDEĞER
32 4192 SEHER TÜRK
33 4193 SÜMEYYE GÜMÜŞ
34 4194 FATİH KALKAN
35 4196 ÖZLEM BİNGÖL
36 4197 ONUR ALTUNTAŞ
37 4198 SELİNAY SIRMACI
38 4199 YUSUF ERDOĞAN
39 4200 TUĞÇE ADIGÜZEL
40 4201 TUĞÇE DOLGUNYILDIZ
41 4203 SEVTUĞ SEVTAP KARABULUT
42 4204 NİHAN TOPCU
43 4205 HİKMET USLU
44 4206 GÖZDE ÖZKAN
45 4208 BÜŞRA TANGÜL
46 4209 ÖZCAN MENTEŞE
47 4211 AYŞE ÇELİK
48 4212 ÖMER FARUK ÖZDEMİR
49 4213 ŞEVVAL LAFÇI
50 4214 MUHAMMED BURAK ÇAMUR
51 4215 UTKU YALÇIN
52 4216 VOLKAN AĞCA
53 4217 MUHAMMET KUTLUHAN GÖÇÜM
54 4218 TALHA ŞAHİN
55 4220 HATİCE ÇİFÇİ
56 4221 MUHAMMED EKŞİOĞLU
57 4222 KÜBRA ALTUN
58 4223 ESRA NUR AKDOĞAN
59 4227 SERDAR KELEŞ
60 4228 YUSUF BUĞRA ALTUNAL
61 4229 SİMGE YILMAZ
62 4230 AHMET ŞEN
63 4231 HAKAN DENİZ
64 4232 ÖMER ÇEVİK
65 4233 MERVE DOĞAN
66 4234 ÖMER ORUÇ ÖCAL
67 4235 GÜRKAN BOLATKALE
68 4236 SALİM DOĞRUL
69 4238 GİZEM ŞENGÜL
70 4240 FATMA NURSENA TOPHAN
71 4241 DAMLA NUR IŞIK
72 4243 BERKEHAN BEKTAŞ
73 4244 ANIL YÜCEL ÖZDEMİR
74 4246 FATMA ÇINAR
75 4247 BATUHAN ERGEN
76 4248 MEHMET CEM SAPER
77 4249 MERT BURSALI
78 4250 UMUT AYDIN
79 4251 SİNEM SATIR
80 4252 ARİF ÇİNİ
81 4253 GÜRSEL TORLAK
82 4254 İPEK GÜVEN
83 4255 KUTAY ONAT AKDAĞ
84 4256 FURKAN AKIN
85 4257 CANAY ARKON
86 4258 CEYHAN ERŞAHİN
87 4259 KÜBRA ÖNDER
88 4260 OĞUZHAN SEYMEN
89 4261 ASLIHAN YELİZ KURTCA
90 4262 ÖMÜR BATTAL MERTBİLEK
91 4263 ŞEVVAL GÖKŞİMŞEK
92 4264 TİMUR GÜLNAZ
93 4265 NUR HAZAL AYTEKİN
94 4267 FATİH OKUŞ
95 4268 MUHAMMED MUSLU
96 4269 İLKNUR ERDEM
97 4270 HALİD EYMEN YALÇIN
98 4271 GÜLFENUR AK
99 4272 BEYZA NUR YAŞAR
100 4273 BERİVAN YILDIRIM
101 4274 BATURCAN SAĞDIÇ
102 4275 AYKUT YILDIZ

 

DERS PROGRAMI

EĞİTİM YERİ : Bursa Baroevi (Çarşamba) ve BAM Konferans Salonu (Cuma)

 

TARİH SAAT KONU OKUTMAN

06 Ocak 2020 Pazartesi

14:00

Açılış (BAOB Salon)

 

15 Ocak 2020 Çarşamba

14:00-15:50

Müzakere Teknikleri

Av. Gonca GÜLÇİN

15 Ocak 2020 Çarşamba

16:00-17:50

Arabuluculukta Taraf Vekilliği

Av. Gonca GÜLÇİN

22 Ocak 2020 Çarşamba

14:00-14:50

Sağlık Hukuku

Av. Nilgün BERK

22 Ocak 2020 Çarşamba

15:00-15:50

Sağlık Hukuku

Av. Arda AŞIK

22 Ocak 2020 Çarşamba

16:00-16:50

Şirketler Hukuku

Av. Şerafettin TİRYAKİ

22 Ocak 2020 Çarşamba

17:00-17:50

Tahkim Hukuku

Av. Bennar AYDOĞDU

29 Ocak 2020 Çarşamba

14:00-15:50

Uygulamalı Ceza Usul Hukuku

Av. Murat ÖZDEMİR

29 Ocak 2020 Çarşamba

16:00-17:50

Uygulamalı Ceza Usul Hukuku

Av. Murat ÖZDEMİR

31 Ocak 2020 Cuma

14:00-16:50

Avukatlık Meslek Kuralları

Av. Volkan YURTTAŞ

05 Şubat 2020 Çarşamba

14:00-15:50

Boşanma Davaları ve Ailenin Korunması Hk. Kanun

Av. Nevin PALACIOĞLU CANBAZ

05 Şubat 2020 Çarşamba

16:00-17:50

Mal Rejimleri

Av. Nezaket ALTUN

07 Şubat 2020 Cuma

14:00-14:50

Disiplin Hukuku (Yargılamaya konu eylemler)

Av. Serap AKKUL

07 Şubat 2020 Cuma

15:00-15:50

Disiplin Hukuku (Disiplin soruşturması ve kovuşturması)

Av. Serap AKKUL

07 Şubat 2020 Cuma

16:00-16:50

Disiplin Hukuku (Disiplin cezaları ve itiraz usulü)

Av. Serap AKKUL

12 Şubat 2020 Çarşamba

14:00-15:50

İş Hukuku

Av. Esra AKÖZEK

12 Şubat 2020 Çarşamba

16:00-17:50

İş Hukuku

Av. Göksel ÖZERKAN

14 Şubat 2020 Cuma

14:00-14:50

Diksiyon

Av. İzzet BOĞA

14 Şubat 2020 Cuma

15:00-15:50

Toplumsal Cinsiyet Eşitliği

Av. Özlem GÜRGEN ELDEM

14 Şubat 2020 Cuma

16:00-16:50

Toplumsal Cinsiyet Eşitliği

Av. Özlem GÜRGEN ELDEM

19 Şubat 2020 Çarşamba

14:00-14:50

Tüketici Hukuku

Av. Ali Rıza ATAER

19 Şubat 2020 Çarşamba

15:00-15:50

Marka ve Patent Hukuku

Av. Onur YAVUZ

19 Şubat 2020 Çarşamba

16:00-16:50

İcra ve İflas Uygulamaları

Av. Nazmi AĞKUŞ

19 Şubat 2020 Çarşamba

17:00-17:50

İcra ve İflas Uygulamaları

Av. Nazmi AĞKUŞ

21 Şubat 2020 Cuma

14:00-14:50

Avukatın Ceza Sorumluluğu (Avukat hakkında soruşturma ve kovuşturma yönetimi)

Av. Mustafa KOÇ

21 Şubat 2020 Cuma

15:00-15:50

Avukatın Hukuksal Sorumluluğu (İş sahibinin zararı, avukatın kusuru)

Av. Mustafa KOÇ

21 Şubat 2020 Cuma

16:00-16:50

Avukatın Hukuksal Sorumluluğu (İş bitiminden sonraki sorumluluk)

Av. Mustafa KOÇ

26 Şubat 2020 Çarşamba

14:00-14:50

Spor Hukuku

Av. Akan DEMİR

26 Şubat 2020 Çarşamba

15:00-15:50

Kat Karşılığı İnşaat Sözleşmeleri

Av. İsmail İŞYAPAN

26 Şubat 2020 Çarşamba

16:00-16:50

Kat Mülkiyeti Hukuku

Av. Şerafettin GÖKALP

26 Şubat 2020 Çarşamba

17:00-17:50

Sigorta Hukuku

Av. Naci EMRE

28 Şubat 2020 Cuma

14:00-15:50

Mali Hukuk

Av. Ayça AKGÜN

28 Şubat 2020 Cuma

16:00-16:50

UYAP Uygulamaları

Av. Mehmet TAKIM

04 Mart 2010 Çarşamba

14:00-14:50

Kira ve Tahliye Davaları

Av. Olcay GÖÇÜM

04 Mart 2010 Çarşamba

15:00-15:50

İdare Hukuku

Av. Eralp ATABEK

04 Mart 2010 Çarşamba

16:00-16:50

Bilişim Hukuku

Av. Onur ÖZDİKER

04 Mart 2010 Çarşamba

17:00-17:50

Ceza Hukuku

Av. Tayfun GÜNDOĞDU

06 Mart 2020 Cuma

14:00-15:50

Staj ve Mesleğe Kabul (Staja kabul şartları)

Av. Zeki KAHRAMAN

06 Mart 2020 Cuma

16:00-16:50

CMK Servisi ve İşleyişi

Av. Seda SÜMER

13 Mart 2010 Cuma

14:00-15:50

Dijital Avukatlık

Av. Mehmet TAKIM

13 Mart 2010 Cuma

16:00-16:50

KVKK

Av. Hulusi TIĞLIOĞLU

20 Mart 2020 Cuma

14:00-15:50

Avukatın Hak ve Yükümlülükleri

Av. Şerafettin İRMİŞ

20 Mart 2020 Cuma

16:00-16:50

5395 sy. Çocuk Koruma Kanunu

Av. Atakan ARAR

27 Mart 2020 Cuma

14:00-15:50

AYM Başvuru Şart ve Usulü

Av. Murat ÖZDEMİR

27 Mart 2020 Cuma

16:00-16:50

Adli Yardım Servisi ve İşleyişi

Av. Aynur ÇİĞDEM ÜNEL

03 Nisan 2020 Cuma

14:00-15:50

Kurumlarla İlişkiler

Av. Ali ARABACI

03 Nisan 2020 Cuma

16:00-16:50

Avukatlık Sözleşmeleri (Avukatlık ücreti)

Av. Atila ATİK