AVUKAT GİRİŞİ

Bursa Barosu'ndan 25 yıllık avukatlara plaket

Törenin ardından Bursa Barosu Yönetim Kurulu ve önceki başkanlar birlikte pasta kesti

Bursa Barosu, meslekte 25 yılını dolduran avukatlara plaket verdi. Plaketler, 5 Nisan Avukatlar Günü nedeniyle düzenlenen kokteylde törenle verildi.

Almira Otel'de düzenlenen kokteyle, Bursa Bölge Adliye Mahkemesi (BAM) Cumhuriyet Başsavcısı Sadık Bölek, BAM Başkanı Abdulkadir Şahin, BAM Bilirkişilik Bölge Kurulu başkanı Ali İhsan Çamurlu, Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ahmet Yıldız, hakim, savcı, avukatlar ile akademik meslek odaları ile sivil toplum örgütlerinin başkan ve temsilcilerinin katıldığı törende konuşan Bursa Barosu Başkanı Av. Gürkan Altun, Bursa Barosu'nun tarihçesini özetledi ve avukatların yaşadığı sıkıntılarla, hukuk alanındaki sorunlara dikkat çekti.

Daha sonra meslekte 25 yılını dolduran avukatlara plaketleri Bursa Barosu Başkanı Av. Gürkan Altun, BAM Cumhuriyet Başsavcısı Sadık Bölek, Türkiye Barolar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Av. Asude Şenol, Bursa Barosu'nun önceki başkanları Av. Ali Arabacı, Av. Yahya Şimşek, Av. İsmail Acar ve BAM Bilirkişilik Bölge Kurulu başkanı Ali İhsan Çamurlu tarafından verildi.

Plaket töreninin ardından, 10. Yıl Marşı eşliğinde Bursa Barosu Yönetim Kurulu üyeleri ve önceki başkanlar, birlikte pasta kestiler.

AVUKATLIK MESLEĞİNDE 25 YILINI DOLDURANLAR

Nevin Palacıoğlu Canbaz
Hakan Şahin
Hatice Bayram
Nedim Aytemur
Yeşim Karaismail
Serdar Tahtakıran
Mehmet Bolat
Selma Şamatacı
Fisun Kaldırım
Mustafa İlhan
Ayşe Gonca Gülçin
Ertuğrul Aslantaş
Hakkı Rıza Göksu
İbrahim Topçu
Şakir Çalışkan
Nurdan Özdemir
Rahime Ceylan
Pelin Yılmaz
Mustafa Aslan
Hikmet Yıldırım
Günsel Dede
Osman Nuri Yaşar
Şenay Uslu Doğan
Eliz Güney
Ercan Korkmaz
Turgut Özkan
Altan Şahin
Celal Yarıcı
Zuhal Altanay
Ayhan Atakan
Emin Çebi
Makvire Beriş
Mustafa Karakaş
Zekeriya Birkan
Mustafa Güler
Mümin Gürsoy