AVUKAT GİRİŞİ

BAOB Dönem Sözcülüğü Bursa Barosu'nda

BAOB Dönem Sözcülüğü'nün devri için Bursa SMMMO'da tören düzenlendi

Bursa Akademik Odalar Birliği (BAOB) Dönem Sözcülüğü'nün, Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası'ndan Bursa Barosu'na geçişi nedeniyle BSMMMO'da tören düzenlendi. BAOB bileşeni akademik meslek odalarının başkan ve yöneticilerinin katıldığı törende, BSMMMO Başkanı Ahmet Hikmet Sönmez görevi Bursa Barosu Başkanı Av. Gürkan Altun'a devretti.

Törende konuşan BSMMMO Başkanı Ahmet Hikmet Sönmez, “BAOB çatısı altında meslek örgütlerimizin yanı sıra kent ve ülke gündemine ilişkin de mücadelemizi sürdürüyoruz. Oluşturduğumuz bu güçlü platformda görüşlerimizin ve çözüm önerilerimizin yetkili mercilere iletilmesi ve kamuoyuyla paylaşılması noktasında akademik odalar olarak önemli bir görev üstleniyoruz. Ve birbirimizden güç alıyoruz. Yaşadığımız kente dair buradan söz söylediğimizde farkındalık daha da artıyor” dedi.

Dönem sözcülüğü görevini devralan Bursa Barosu Başkanı Av. Gürkan Altun “Dönem sözcülüğümüz süresi boyunca, ülke ve kent gündemiyle ilgili her konuyu takip edip, tüm meslek odalarımızla uyumlu bir çalışma içinde olmayı hedefliyoruz. BAOB olarak mücadelemiz devam edecek” dedi. Devir-teslim töreni, pasta kesimiyle sona erdi.

İlgili Fotoğraflar